top of page

HAKKIMIZDA

Mürsel Usta altyapısını teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Güven esaslı ve çözüm odaklı yaklaşımımız bizi rakip ve rakiplerimizden ayıran en temel niteliğimizdir. Markalaşmada müşteri memnuniyetini baz alan kaliteli hizmet yaklaşımını benimseriz. Taahhütlerimizi zamanında ve en doğru şekilde yerine getirmek prensibimiz olmuştur.

Artan müşteri portföyümüz ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda markası fark etmeksizin siz değerli araç sahiplerine hizmet etmenin keyfini yaşıyoruz. 

Mürsel Usta Aracınıza Değer Katar.

077.jpg

Ülkemize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden güç alarak sektöründe tercihlerinin başında yer edilen firma olabilmek. Hizmet kalite ve kapasitesini her geçen gün arttırmayı hedef olarak nitelendirmek. Müteşebbis, yönetici, çalışanlar, müşteriler ve sosyal paydaşlarıyla bütünleşmiş bir şekilde tümleşik kimlik oluşturarak yaşamak ve yaşatmak.

079.jpg

Mürsel Usta İstanbul genelinde yaygın bir yer edinmiştir. Kaliteden ödün vermeden, Otomotiv Servis alanında sektörün lider firması olma hedefini gerçekleştirmek için güvenli adımlarla yoluna devam etmektedir.

bottom of page