Hakkımızda

 
Mürsel Usta altyapısını teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Güven esaslı ve çözüm odaklı yaklaşımımız bizi rakip ve rakiplerimizden ayıran en temel niteliğimizdir. Markalaşmada müşteri memnuniyetini baz alan kaliteli hizmet yaklaşımını benimseriz. Taahhütlerimizi zamanında ve en doğru şekilde yerine getirmek prensibimiz olmuştur.

Ford özel servisi olarak başladığımız bu uzun soluklu serüvende, Volvo Marka Araçların özel servisliğini de bünyemize katmış olmanın ayrı bir mutluluğunu yaşamaktayız. Şimdide artan müşteri portföyümüz ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda markası fark etmeksizin siz değerli araç sahiplerine hizmet etmenin keyfini yaşıyoruz. Mürsel Usta Aracınıza Değer Katar.
 
 
 
 
 
mürsel usta
 
Ülkemize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden güç alarak sektöründe tercihlerinin başında yer edilen firma olabilmek. Hizmet kalite ve kapasitesini her geçen gün arttırmayı hedef olarak nitelendirmek. Müteşebbis, yönetici, çalışanlar, müşteriler ve sosyal paydaşlarıyla bütünleşmiş bir şekilde tümleşik kimlik oluşturarak yaşamak ve yaşatmak.
 
 
 
oto tamir mürsel usta
 
Mürsel Usta İstanbul genelinde yaygın bir yer edinmiştir. Kaliteden ödün vermeden, Otomotiv Servis alanında sektörün lider firması olma hedefini gerçekleştirmek için güvenli adımlarla yoluna devam etmektedir.